PREDKADETI STOJE IZBORILI FINAL 4 🏆🇭🇷

PREDKADETI STOJE IZBORILI FINAL 4 🏆🇭🇷
Sudionici: KK Cibona, KK Zadar, KK Cedevita i KK Stoja 💪💪💪 tko to može platiti 🎉🔝😀

Pobjedom nad ekipom Splita naši predkadeti zasluženo ušli među 4 najbolje ekipe u Hrvatskoj.
Iskrene čestitke cijeloj ekipi i trenerima Branku Ferlattiu i Damiru Pavletiću 👏👏👏

PREDKADETI PRVI U SKUPINI NAKON POBJEDE U PRODUŽETKU HAKK Mladost : KK Stoja 107:112

DANAS U 12:45 h PROTIV SPLITA ZA ULAZAK U FINAL 4

Teško je riječima opisati sinoćnju utakmicu 3. kola Poluzavršnog turnira prvenstva Hrvatske. Oni koji su gledali razumijeti će o čemu pričamo. Borbena i zanimljiva košarkaška utakmica puna preokreta, u kojoj su naši predkadeti pokazali karakter te u dramatičnoj završnici zasluženo slavili protiv druge ekipe Cedevite iz Zagreba.
Nažalost, u jučerašnjoj utakmici ozlijedili su se naši stožerni igrači Tomislav Šimac i Niko Andrilović, kojima želimo brz oporavak.

Danas u 12:45 sati čeka nas dvoboj protiv KK Splita za mogući ulazak u FInal 4.
Sretno ekipa !

HAKK Mladost : KK Stoja 107:112
(31:28) (27:21) (19:20) (17:25) (OT1 13:18)

HAKK Mladost :
Odak, Mutapčić (cap.), Zemljić 3(1), Folnović 19, Brkić, Huskić 4, Pešić 6, Vušak 33, Kujundžić 6, Akrap 26(1), Oršulić, Gašaj 10.
Trener: Nikša Strika

KK Stoja :
Damjanac, Rojnić 36(1), Stojić Mohorović, Turić (cap.) 15(1), Stojšić 2, Banko, Brkić 16, Sošić, Blažević 16(2), Pekica, Šimac 12, Andrilović 15.
Trener: Branko Ferlatti
Pomoćni trener: Damir Pavletić

#ajmostoja #žutoplavi #PoluzavršniturnirPH #predkadeti #under15#samojako

VELIKA POBJEDA PREDKADETA NAD SONIK PUNTAMIKOM

U sinoć odigranoj utakmici 2. kola Poluzavršnog turnira prvenstva Hrvatske naši predkadeti u sjajnoj košarkaškoj predstavi uvjerljivo su savladali vršnjake iz Zadra konačnim rezultatom 98:53.
Čestitke cijeloj ekipi i treneru Ferlattiu na ovoj velikoj pobjedi. 👏👏👏💪💪💪
Danas u 18:15 sati Stoja igra utakmicu trećeg kola protiv ekipe HAKK Mladost iz Zagreba.

KK Stoja : KK Sonik Puntamika 98:53
(27:13) (27:8) (24:14) (20:18)

KK Stoja :
Damjanac 2, Rojnić 19(1), Stojić Mohorović 3(1), Turić (cap.) 11(2), Stojšić, Banko, Brkić 14(2), Sošić 2, Blažević 8, Pekica 4, Šimac 25, Andrilović 10.
Trener: Branko Ferlatti
Pomoćni trener: Damir Pavletić

KK Sonik Puntamika :
Škibola 9(1), Kraljević, Dugandžić, Pavin (cap.) 9(1), Stručić 2, Bubić 2, Muženjak 17(12), Sekula, Kovačević, Martinov 2, Ledenko, Brajčić 12.
Trener:Pero Perić
Pomoćni trener: Roko Jurlina

 

Stoja sa stotkom pobijedila Vinkovce

POLUZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE U15 (PRETKADETI)
U dvorani OŠ Stoja u Puli održava se poluzavršnica prvenstva Hrvatske u košarci za kategoriju U15 (pretkadeti). Stoja je lako sa 100:49 pobijedila Vinkovce, a preko 100 koševa u prvom kolu postigli su i preDkadeti Cibone i Splita.

PREGLED PRVOG DANA:

Skupina A, Pula:

Grupa 1:

CIBONA – ALKAR   107:37  (32:13, 27:5, 23:9, 25:10)

Cibona: Marko Vučić 22, Lovro Prkačin 18, Marko Ljubičić 16, Tibor Kovačić 15, Gabrijel Mustafić 9, Stipe Dugandžić 7, Karlo Križanac 6, Vanja Mrduljaš 6, Luka Frančešević 4, Martin Ujević 2, Grgo Katić 2, Luka Matijević 0.
Alkar: Antonio Plazibat 12, Roko Tenžera 8, Marko Milošević 5, Vatroslav Mastelić 4, Roko Vrgoč 4, Nikola Pervan 2, Gabrijel Bilobrk 2, Ivan Pavela 0, Hrvoje Maleš 0, David Domazet 0, Kristijan Pletikosić 0, Luka Jukić 0.

SPLIT – MEĐIMURJE   102:42  (11:8, 22:11, 31:11, 38:12)

Split: Špiro Alfirević 21, Duje Zebić 20, Duje Lisica 19, Andrej Lovrić 10, Ivano Maraš 6, Marko Zebić 6, Luka Nejašmić 6, Roko Jakšić 6, Nikola Vitlić 4, Marko Čevra 2, Ante Topić 2, Toni Milevčić 0.
Međimurje: Rajan Šartaj 17, Ivano Čajić 9, Jan Novak 6, Mihael Solar 6, Vedran Gašparić 4, Marko Cmrečki 0, Jura Rodek 0, Robert Strnad 0, Domagoj Vlahek 0, Franjo Kranjčec 0, Dorian Kuqi 0, Lovro Marčec 0.

U petak igraju Alkar – Međimurje (11.30), Cibona – Split (13.45)

Grupa 2:

STOJA – VINKOVCI  100:49 (23:10, 28:16, 28:11, 21:12)

Stoja: Pavao Turić 23, Tomislav Šimac 22, Nikola Rojnić 17, Fran Mohorović – Stojić 7, Luka Damjanac 7, Niko Andrilović 6, Matija Stojšić 5, Dino Blažević 4, Diego Sošić 4, Martin Banko 3, Saša Brkić 2, Frane Pekica 0.
Vinkovci: Rene Ramljak 20, Dominik Lučić 14, Andro Jurić 6, Ivan Pleš 5, Fran Perković 2, Bruno Tomić 2, Dejan Cvetković 0, Šimun Čović 0, Danijel Miličević 0, Petar Vujeva 0, Josip Đurović 0.

SONIK PUNTAMIKA – HAKK MLADOST  87:68  (28:17, 23:13, 20:27, 16:11)

Sonik Puntamika: David Pavin 33, Mihael Škibola 19, Teo Muženjak 19, Juraj Brajčić 12, Dominik Martinov 2, Roko Stručić 2, Angelo Kovačević 0, Luka Bubić 0, Karlo Sikirić 0, Rio Kraljević 0, David Ledenko 0, Josip Dugandžić 0.
Mladost: Matej Akrap 22, Zvonimir Kujundžić 16, Ivor Vušak 10, Toma Gašaj 8, Pavel Folnović 4, Damir Huskić 3, Lovre Pešić 3, Noa Zemljić 2, Karlo Mutapčić 0, Borna Oršulić 0, Jakov Brkić 0, Roko Odak 0.

 

POBJEDA DJEČAKA PROTIV ALKARA

DRUGI DAN POLUZAVRŠNICE PRVENSTVA HRVATSKE ZA U-13 KATEGORIJU
Košarkaši Stoje U-13 nakon Tigrića pobijedili su i Alkara sa 53:47 u poluzavršnici Prvenstva Hrvatske koje se igra u dvorani na Stoji.

Osim Stoje drugu pobjedu su ostvarili i mladi košarkaši Cedevite, dok su prve pobjede izvojevali Split i Dubrava.

Rezultati, grupa 1:

1. kolo:
KK CEDEVITA – KK SPLIT 79-34 (24-11, 25-5, 16-12, 14-6)
KK DOŠK – KK MEĐIMURJE 57-48 (14-13, 14-13, 13-8, 16-14)

2. kolo:
SPLIT – MEĐIMURJE  86-44 (26-7, 21-14, 21-3, 18-20)
CEDEVITA – DOŠK    64-39 (13-11, 22-11, 18-5, 11-12)

1. CEDEVITA      2-0   4
2. SPLIT             1-1   3
3. DOŠK            1-1   3
4. MEĐIMURJE  0-2   2

Rezultati, grupa 2:

1. kolo:
KK STOJA – ŠK TIGRIĆI 69-24 (16-11, 20-4, 23-3, 10-6)
KK ALKAR – KK DUBRAVA 55-39 (21-8, 13-8, 10-12, 11-11)

2. kolo:
STOJA – ALKAR  53-47 (11-13, 10:10, 14-6, 18-18)
DUBRAVA – TIGRIĆI 59-30 (4-16, 18-4, 18-6, 19-4)

Tablica:

1. STOJA          2-0    4
2. ALKAR         1-1    3
3. DUBRAVA    1-1    3
4. TIGRIĆI        0-2    2

DJEČACI STOJE STARTALI UVJERLJIVOM POBJEDOM

KK Stoja – ŠK Tigrići 69:24
(16-11, 20-4, 23-3, 10-6)

U prvoj utakmici polufinalne skupine prvenstva Hrvatske za dječake u Puli, KK Stoja je kao domaćin turnira startala pobjedom protiv ŠK Tigrići iz Slavonskog Broda rezultatom 69-24.
U drugom susretu naše grupe 2. KK Alkar bio je uspješniji od KK Dubrave rezultatom 55-39.
Prema rasporedu naše dječake u utakmici 2. kola sutra u 18:15 h čeka dvoboj sa ekipom Alkara.

 

Predkadeti bez poraza u regionalnoj ligi

U zaostaloj utakmici 10. kola Regionalne lige odigranoj u nedjelju 14. travnja 2019. godine naši predkadeti uvjerljivo su slavili protiv vršnjaka iz Pazina, te okončali svoj nastup u međužupanijskom natjecanju bez poraza.
U ekipi trenera Ferlattia bilo je nekoliko dvoznamenkastih strijelaca, dok je najefikasniji bio Nikola Rojnić s 29 postignutih koševa.
Kod Pazina najefikasniji bio je Dušković s 23 postignuta koša.
Sada slijedi nastup na Poluzavršnom turniru prvenstva Hrvatske kojeg je domaćin Stoja od 25. do 28. travnja ove godine.

KK Stoja – KK Pazin 103 : 73
( 28:18, 25:12, 24:18, 25:25 )
( 28:18, 53:30, 77:48, 103:73 )

KK Stoja
Damjanac 5 (1×3), Rojnić 29, Stojić-Mohorović 10, Turić 11 (1×3), Banko, Brkić 7 (1×3), Sošić 2, Blažević 12 (1×3), Šimac 12, Andrilović 15 (1×3),
trener: Ferlatti

KK Pazin
Guštin 5, Belina 15, Paulišić, Oplanić 26, Dušković 23 (1×3), Gortan 2, Rabac 2, Draguzet
trener: Guštin (cap)

Foto by: Vedrana Didi Kalac

KK Stoja predkadeti 2019

Predkadeti izborili pobjedu u Crikvenici

Iako su krenuli na gostovanje u Crikvenicu bez bolesnog trenera Ferlattia, naši predkadeti predvođeni kapetanom Turićem, te uz podršku roditelja, pokazali su karakter kada je bilo najpotrebnije i izborili pobjedu u utakmici 15. kola Regionalne lige. U napetom susretu do posljednje sekunde ipak nisu dopustili domaćinima da stignu do pobjede, te zasluženo nastavili svoj pobjednički niz.

Uz sjajnu igru cijele ekipe, najefikasniji kod Stoje bili su Nikola Rojnić s 32 koša odnosno Tomislav Šimac s 31 postignutim košem.
Kod Crikvenice najistaknutiji bio je Svetić s 31 postignutim košem.

KK CRIKVENICA : KK STOJA 93 : 95
( 27:25, 20:24, 28:18, 18:28 )
( 27:25, 47:49, 75:67, 93:95 )

KK Crikvenica
Isadurina, Šulentić 11 (3×3), Blažević, Tikveša, Alija, Vilušić 13 (3×3), Latin 14, Svetić 31 (3×3), Bošnjak 4, Tomas 20 (2×3), Raguž
Trener: Gračaković

KK Stoja
Damjanac, Rojnić 32 (3×3), Stojić-Mohorović, Turić 2, Banko, Brkić 6, Blažević 11 (1×3), Šimac 31, Andrilović 13,
Trener: Turić (cap)

Poraz juniora protiv Pazina

U sinoć odigranoj zaostaloj utakmici 8. kola Županijske lige naši juniori poraženi su od vršnjaka iz Pazina konačnim rezultatom 57:70.
Loše otvaranje utakmice domaćina iskoristili su gosti iz Pazina, te već nakon prve četvrtine ostvarili veliku prednost 11:26, te praktički riješili pitanje pobjednika.
Priliku za revanš ekipi Pazina naši juniori imat će u finalu Županijske lige.
Kod Stoje najefikasniji bio je Mateo Plišić s 14 koševa, dok su Marin Jakšić i Fabio Sošić dodali po 13 odnosno 12 koševa.
Kod gostiju iz Pazina uvjerljivo najučinkovitiji bio je Guštin s 42 postignuta poena.

KK Stoja : KK Pazin 57:70
(11:26) (13:17) (17:19) (16:8)

KK Stoja:
Buršić M. 8, Pavletić 6, Sošić (cap.) 12 (1), Buršić L., Jakšić 13(2), Percan, Kurtović, Plišić 14(4), Kostešić 4.
Trener: Vladimir Korošec

KK Pazin:
Udovičić, Ančić, Baća, Zajc(cap.) 9(1), Levak 5, Guštin 42, Erik 2, Krulčić L., Krulčić M. 4, Fabris 8.
Trener: Damir Ćus