DVOSTRUKO LICE STOJE U PORAZU OD LIDERA

KK Stoja – KK Vrijednosnice Osijek 80:90 (21:33, 15:25, 28:17, 16:15)
Gosti iz Osijeka opravdali su titulu favorita i zahvaljujući odličnoj igri u prvom poluvremenu ostvarili pobjedu rezultatom 80:90.
Nakon izjednačene igre u prvom dijelu četvrtine gosti preuzimaju inicijativu i serijom 12:0 bježe domaćinima na sigurnu udaljenost koju domaćini ne uspijevaju ugroziti. Na prvu pauzu se odlazi rezultatom 21:33.
U drugoj četvrtini gosti nastavljaju s dobrom igrom i bježe domaćinima na velikih +25 poena dok na poluvremenu vode rezultatim 36:58.
Stoja u drugo poluvrijeme ulazi serijom 9:0 i smanjuje zaostatak za Vrijednosnicama no ipak nedovoljno da bi ugrozili goste koji na kraju treće četvrtine imaju prednost 64:75.
Nastojali su domaćini u posljednoj četvrtini ugroziti goste, približili su se u jednom trenutku na 6 poena zaostatak no nedostajalo je koncentracije te su gosti na kraj zasluženo slavili rezultatom 80:90.
Stoju su predvodili Matija Maljić s 18 koševa, 13 skokva i 5 asistencija, Aleksa Matić s 20 koševa, 4 skoka i 2 asistencije te Sandro Kordiš s 19 koševa i 2 skoka. Vrijednosnice Osijek su predvodili Robert Kujundžić s 20 koševa, 7 skokova i 4 asistencije, Veljko Budimir s 17 koševa te Ashton Jamar sa 16 koševa, 4 skoka i 2 asistencije.
Svjestan je bio trener Stoje kvalitete gostiju no nije uspio realizirati sve zamisli što gosti nisu propustili kazniti. Čestitao je gostima na fer igri i pobjedi te najavio okretanje novom susretu u kojem će nastojati ostvariti pobjedu.
Prema riječima trenera ekipe Vrijednosnice Osijek g. Domagoja Kujundžića njegova je ekipa dobro otvorila utakmicu, čvrstom igrom i obranom što je rezultiralo s dosta pogođenih šuteva. Drugo poluvrijeme je pokazalo da se ne smiju opuštati i da ne smiju ulaziti u drugi dio utakmice s mentalitetom da je utakmica već dobivena. Izrazio je nadu da se to više neće ponavljati i da fokus mora biti svih 40 minuta.
Posted in Uncategorized.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *