Obavijest roditeljima o početku treninga škole košarke

Poštovani roditelji,

zadovoljstvo nam je najaviti da od utorka 08. rujna 2020. godine od 16:30 sati započinju s redovnim treninzima u novoj sezoni polaznici škole košarke KK Stoja.
Upisi se mogu obaviti putem elektronske upisnice na Facebook stranici kluba ili putem klupskog maila info@kk-stoja.hr
Treninzi će se održavati na vanjskim igralištima “Dražen Petrović” na Stoji, uz obvezno pridržavanje svih mjera za održavanje treninga i sportsko-rekreacijske aktivnosti propisane od strane HZJZ-a.
Detaljan raspored treninga djeci će priopćiti njihovi treneri.
Napominjemo kako za sada neće biti dozvoljen ulazak u dvoranu, već će se djeca presvlačiti vani na tribini.
VAŽNA OBAVIJEST:
Svi roditelji koji žele da njihova djeca započnu s treninzima moraju do početka održavanja treninga dostaviti klubu potpisanu Izjavu koja se dostavlja u prilogu.
Izjava se može dostaviti na službeni e-mail kluba info@kk-stoja.hr ili osobno potpisati i uručiti treneru prije početka treninga.
Svi roditelji koji šalju djecu na trening dužni su djeci svakodnevno mjeriti temperaturu neposredno prije odlaska na trening i ne slati ih na trening u slučaju pojave bilo kakvih simptoma zaraze.
Također, u slučaju pojave simptoma dužni su o tome obavijestiti klub kako bi se poduzele potrebne mjere.
Posted in Uncategorized.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *