STOJA UVJERLJIVA U ISTARSKOM DERBIJU PROTIV LABINA

A2 Liga Zapad, 4. kolo: STOJA – RUDAR LABIN 103:68 (26:21, 21:09, 30:25, 26:13)
Pula, 03.11.2019. ŠSD Stoja. Gledatelja: 50. Suci: Golić, Baki, Milin

KK STOJA:
E. Mohorović 7 (1), L. Buršić, F. Sošić 13 (3), N. Dasko (cap.) 12 (4), M. Savin Belas 10, F. Gustovarac 28 (4), M. Jakšić, M. Čakarić 3 (1), M. Buršić, Đugum 30.
Trener: Vladimir Korošec.
KK RUDAR LABIN:
D. Fable, M. Nadarević, L. Ivandić 28 (5), M. Krištić, I. Šumberac 16 (3), A. Kranjac 2, V. Skahić, M. Licul 2, A. Ružić 9, I. Mohorović 2, I. Đerman (cap) 9 (1).
Trener: Kristijan Ćorić

U Istarskom derbiju odigranom u sklopu 4. kola A2 Lige Zapad košarkaši Stoje na svom parketu savladali su ekipu Rudara iz Labina sa konačnih + 35 koševa prednosti.
Početak susreta nije dao naslutiti ovakav krajnji rezultat, budući da su Labinjani bolje otvorili susret i sredinom prve četvrtine poveli 16:21, te natjerali trenera Korošeca da pozove prvu minutu odmora. Nakon time outa košarkaši Stoje su zaigrali puno agresivniju obranu, te brzom tranzicijom preokrenuli susret u svoju korist, a o čemu najbolje govori podatak da su Labinjani od tada do poluvremena postigli svega 9 koševa.
U nastavku Labinski košarkaši predvođeni Ivandićem pokušali su uhvatiti priključak, međutim, domaći košarkaši nisu im to dozvolili, te do kraja susreta još povećali razliku i zasluženo upisali još jednu pobjedu.
Domaćine su ponovno predvodili sjajni Marin Đugum sa 30 postignutih koševa, te mladi Filip Gustovarac sa 28 postignutih koševa. S druge strane, kod Rudara najistaknutiji bio je Ivandić sa 28 postignutih poena.
U slijedećem kolu ekipa Stoje igra ponovno na svojem parketu te dočekuje prošlogodišnje osvajače lige ekipu Kastva.

#ajmoStoja #žutoplavi #A2LigaZapad

Posted in Uncategorized.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *