NESRETNI PORAZ JUNIORA U PRODUŽETKU PROTIV KVARNERA

KK Kvarner 2010 : KK Stoja 109:102 – nakon produžetaka
(18:25) (23:30) (26:16) (26:22) OT (16:9)

Marković, Obradović, Baić 22(2), Bačić 13, Mohorić, Smoković 5(1), Baćac-Simper 25, Jurković 4, Smojver 40(3), Rakuljić, Nikšić.
Trener: Robert Jurković

KK Stoja:
Plišić 3, Turić 8, Sošić 14, Buršić L., Rojnić, Gustovarac 34(5), Catela, Buršić M. 9, Andrilović 11, Blažević, Jakšić 23.
Trener: Vladimir Korošec

Ovogodišnje natjecanje u Regionalnoj ligi junori Stoje otvorili su nesretnim porazom od vršnjaka iz Rijeke u produžetku sa konačnih 109:102, unatoč odličnom izdanju gotovo veći dio susreta.
Igrači trenera Korošeca suvereno su otvorili susret te u prvom poluvremenu stekli veliku prednost, koja je u jednom trenutku iznosila + 16 koševa prednosti. U drugom poluvremenu igrači Kvarnera polako hvataju priključak, te se u posljednjih nekoliko minuta ušlo u napetu i neizvjesnu završnicu.
Prilikom izvođenja auta, te vodstvu Stoje od +3 razlike, 15 sekundi do kraja susreta, suci na opće čuđenje svih prisutnih, uključujući i domaće navijače, sude faul u napadu ponajboljem igraču susreta Filipu Gustovarcu, da bi u slijedećem napadu Vito Smojver pogodio tricu te odveo susret u produžetak.
Stečenu psihološku prednost Kvarner je iskoristio u produžetku te u konačnici u ovoj neizvjesnoj utakmici zasluženo upisao pobjedu.
Domaćine su predvodili trio Smojver, Baćas-Semper i Baić, dok je kod gostiju sa Stoje najefikasniji bio Filip Gustovarac sa 34 postugnuta poena (uz 5 trica), dok je Marin jakšić ubacio 23 poena.