Kadeti Stoje uspješno sudjelovali na turniru u Sloveniji

OLIMIA CUP 2019. U TERMAMA OLIMIA

Kadeti KK Stoja uspješnu godinu priveli su kraju sudjelovanjem na međunarodnom turniru Olimia Cup 2019 koji se održavao u Termama Olimia od 26. do 28.12.

Na granici s Hrvatskom, u malom gradiću Podčetrtek i najljepšim slovenskim termama, turnir već dugi niz godina okuplja ekipe iz nekoliko država. Kao i proteklih godina KK Stoja već tradicionalno pohodi ovo natjecanje i kao i uvijek godinu završava na najbolji mogući način sa kvalitetnim utakmicama i zasluženim opuštanjem u predivnom wellness centru.

Iako desetkovani zbog odlaska trojice ponajboljih igrača na pripreme reprezentacije Hrvatske u Vodice (Rojnić, Šimac, Andrilović), kadeti su pokazali zavidni nivo igre te stekli još jedno novo i veliko iskustvo. U dva dana odigrali su 4 utakmice protiv fizički jačih i godinu dana starijih ekipa i na kraju osvojili 6. mjesto. Najbolji strijelac Stoje na turniru bio je Pavao Turić sa 74 postignuta koša.

Kadeti KK Stoja: Blažević, Brkić, Sošić, Ivančić, Kostešić, Banko, Pavletić, Percan, Stojić Mohorović, Stojšić i Turić.

Posted in Uncategorized.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *