JUNIORI STOJE PREOKRETOM DO VELIKE POBJEDE PROTIV PULE 1981 👏👏💪💪

KK Pula 1981 – KK Stoja 90:104

U sinoć odigranoj utakmici 3. kola Županijske lige juniori KK Stoje pobijedili su juniore Pule 1981 u solidno popunjenoj dvorani Pattinagio.
Iako su domaćini bolje otvorili susret, te početkom treće četvrtine imali prednost od +15 koševa prednosti, u nastavku mladi košarkaši Stoje nošeni burnom podrškom navijača rade veliki preokret, te na krilima fantastičnog Filipa Gustovarca, prvog strijelca utakmice s 40 postignutih koševa, od čega nevjerojatnih 9 trica, te uz veliku pomoć Fabia Sošića i Marina Jakšića, oboje po 24 postignuta poena, na kraju zasluženo slave konačnim rezultatom 90:104.
Kod Pule najefikasniji bio je Sandro Kajtazović sa 28 postignutih koševa, te Pazinjan Gvido Guštin sa 21 postignutim košem.
Čestitke cijeloj ekipi i treneru Korošeca na pobjedi. Bravo juniori ! Bravo Stoja 👏👏💪💪

PULA 1981 – STOJA 90:104 (27:12, 28:22, 16:30, 19:31)