Pretkadeti Stoje uništili Zadrane i uzeli državnu broncu!!!

Zadrani su bili nedorastao protivnik vršnjacima iz Pule.

Pretkadeti Stoje su osvojili brončanu odličje na Prvenstvu Hrvatske čija se završnica igra u Zadru.

U borbi za broncu potpuno su nadigrali pretkadete Zadra, dominirali svih 40 minuta utakmice i slavili s uvjerljivih 112-83. Najslikovitiji opis utakmice stane u jednu rečenicu – Zadar je dobro prošao. Četiri su igrača Stoje postigla više od 20 poena.

Briljirao je Niko Andrilović s 27 poena i 17 skokova. Pavao Turić je uz 29 poena imao 7 asistencija i 6 osvojenih lopti. Tomislav Šimac je ostvario triple-double učinak (22 poena, 10 skokova i 10 osvojenih lopti). Blizu double-double učinka bio je Nikola Rojnić s 21 poenom i 9 skokova. čemu je pridodao 4 asistencije.

Kod Zadrana Gabrijel Karamarko je postigao 20 poena, Luka Bilokapić 18, a Marko Viduka 15 uz po 7 asistencija i skokova, ali i 11 izgubljenih lopti.

https://basketball.hr/vijesti/pretkadeti-stoje-unistili-zadrane-i-uzeli-drzavnu-broncu/8479?fbclid=IwAR368B4ZSEjcW6f4bKDkccKW4W5pxL0ibrtBbAhKFHMyv7gNi2ocLvEbWq0

Posted in Uncategorized.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *